Бремената Дилета и Лорис Кариус уживаат на Ибица, а покажаа и нежна страна

од Stefanija Kuzmanovska
415 прегледи

Иако Дилета првпат беше видена на одмор со другарките, сега таму е и Лорис Кариус.

30-годишниот фудбалер ја покажа понежната страна со својата бремена сакана со тоа што ја подаде раката кон неа при влегувањето во морето.

Дека е возбуден поради доаѓањето на новото бебе, покажа и со раката која не ја мрда од нејзиниот стомак.

Дилета и Лорис Кариус
Дилета и Лорис Кариус
Дилета и Лорис Кариус

Слични содржини