Која е девојката со која Тимбрлејк ја изневери Џесика Бил

Пејачот Џастин Тимберлејк бил „фатен“ во друштво на актерката Алиша Вејнрат со која разменувал нежности во јавност. Џастин е во брак со актерката Џесика Бил до 2012 година, па затоа светската јавност беше шокирана од оваа вест.

На фотографиите кои се појавиле, еден од најпопуларните пејачи на денешницата, Џастин Тимберлејк нежно се држи за рака со младата актерка Алиша Вејнрат.

View this post on Instagram

Вчера интернет облетело фото Джастина Тимберлейка, держащего за руку партнершу по фильму "Палмер" – Алишу Уэйнрайт. Таблоид The Sun показал видео. Похоже, Джастин изрядно "расслабился" в компании алкоголя. А Алиша не упустила шанс устроить свою личную жизнь. Удалось ли ей? Ждем ответа от супруги Тимберлейка – Джессики Бил😎 #старбом #охотаназвезд #полюванняназірок #джастинтимберлейк #starbom #starhunter #justintimberlake #thesun

A post shared by Новости шоу-бизнеса (@starbomcom) on

Тоа не би било толку чудно, Џастин да не беше во брак со Џесика бил, со која има четиригодишен син.

Оженетиот Џастин е фотографиран како ја држи за рака новата колешка, а пак претходно таа нежно го допирала неговото колена. Парот бил фатен околу полноќ додека разговарале и пиеле во еден бар во Њу Орлеанс, на пауза од снимањето на новиот филм „Palmer“.

View this post on Instagram

Happy hour 🥂

A post shared by Alisha Wainwright (@alishawainwright) on

Алиша е актерка во подем, а на публиката ѝ е позната по своите улоги во сериите, од кои „Raising Dion“ е моментален хит. Шармантната дама со кадрава коса е родена на Флорида, но влече корени од Јамајка и Хаити. Кариерата ја започнала во 2012 година, ја Јутјуб, кога глумела во скечевите на Smosh.

View this post on Instagram

Birthday👏🏽thirst 👏🏽

A post shared by Alisha Wainwright (@alishawainwright) on

Денес, нејзината кариера е во подем, а медиумското внимание кое го доби поради „аферата“ со Тимберлејк, дефинитивно ќе и годи.

https://www.instagram.com/p/BhExBlynarr/

Слични содржини