Актуелно
Почетна / Хроника / Претепан малолетник во Скопје

Претепан малолетник во Скопје

16-годишен малолетник синоќа бил нападнат од неколку лица.

На 10.08.2020 во 00:30 часот С.Ј.(42) од Скопје пријавила дека на 09.08.2020 околу 23:00 часот на ул.„Народен фронт“ нејзиниот бил физички нападнат од В.Г. и уште неколку лица.

Се работи на расчистување на случајот.

loading...