Среде бел ден: Mаж се обидел да силува девојка во Градски парк

од Берта Китинска

Вчера во 14.13 часот во Полициската станица Центар, 23-годишна девојка од Скопје пријавила дека во близина на фонтаната во Градски парк, машко лице се обидело да изврши обљуба.

Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

loading...

Слични содржини