Запален автомобил на скопјанец

од Берта Китинска

Министерството за внатрешни работи информираше дека изминатата ноќ во околу 02:30 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Љуба Ивановиќ“ во Скопје, било опожарено патничко возило „бмв 118“, со скопски регистарски ознаки, сопственост на Е.Д.(37) од Скопје.

Увид на местото на настанот извршила екипа од СВР Скопје. 

loading...

Слични содржини