Жешка фотографија на Софија Вергара, на која не остана рамнодушна ниту Ирина Шајк (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

На жешката фотографија на Софија Вергара во бикини не остана рамнодушна ниту руската убавица Ирина Шајк, која нареди неколку огнени емотикони покрај коментарот: „О, мој Боже“.

Фотографијата собра скоро 450.000 лајкови.

На радост на нејзините обожаватели, Вергара не објави разгледница од Мајами, туку нејзина фотографија од деновите кога беше модел, направена во Мајами каде што живееше откако се доселила со своето семејство кон крајот на 90-тите.

loading...

Слични содржини