45-годишен скопјанец нападнал малолетно девојче во кино

од Vladimir Zorba

45-годишнен скопјанец физички нападнал малолетно девојче во кино сала во Карпош, соопштија од МВР.

Како причина се наведува тоа што девојчето кое седело зад мажот удирало со нозете по неговото седиште.

Од полицијата велат дека се работи на расчистување на случајот.

Слични содржини