Деми Мур на 60 години ја покажа прекрасната фигура во бикини (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Актерката Деми Мур позираше во костим за капење и ја покажа својата извајана фигура.

Наскоро ќе наполни 60 години, а обожавателите ѝ напишаа дека на нејзиниот изглед можат да ѝ позавидат и двојно помлади девојки.

Деми позираше на брод, а носеше минијатурно розово бикини и жолта кошула.

Слични содржини