Дете каснато од куче скитник во скопски Чаир

од Milan1

Вчера во 16:25 часот во полициската станица Чаир, М.М.(27) од Скопје пријавила дека на ул.„Галичник” нејзиниот малолетен син бил каснат од куче скитник.

Слични содржини