ФОТО: Ана Ивановиќ го покажа трудничкиот стомак и откри како функционира нејзиниот мозок

од Stefanija Kuzmanovska
181 прегледи

Српската тенисерка Ана Ивановиќ ужива во трудничките денови, а среќата ја сподели со следбениците на Инстаграм, објавувајќи нова фотографија на која се гледа нејзиниот труднички стомак.

„Со трудничкиот мозок може да заборавите многу работи, но секогаш останува воодушевувањето“, стои во описот.

Убавата тенисерка доби голем број комплименти за својот изглед.

Ана ќе се породи во втората половина на оваа година, а синовите Лука и Леон најверојатно ќе добијат уште еден брат.

Слични содржини