Актуелно
Почетна / Сцена / Гола Беквалац: Објавена фотографија која го крева притисокот

Гола Беквалац: Објавена фотографија која го крева притисокот

Поп-sвездата Наташа Беквалац буквално ги запали социјалните мрежи со нов пост на Инстаграм!

Убавата Наташа покажа како ужива на својот имот во Ченаи во жешките, летни денови, каде се соблече гола и скокна во базенот, каде е направена фотографија за која сите коментираат!

Како што се очекуваше, не можете да видите ништо што не треба – згодната пејачка ги покри своите гради со рацете и се разлади во базенот, а оваа провокативна фотографија за кратко време собра многу лајкови и коментари на Инстаграм.

View this post on Instagram

Leto je.🏝

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

loading...