Лима провоцира во заводлива долна облека (ФОТО)

од Берта Китинска

Познатиот модел Адријана Лима објави нови фотографии на кои позира во крајно провокативен, чипкан стајлинг.

Лима објави неколку фотографии од  кампањата на Ријана од модната колекција „Savage x Fenty “на кои позира во црна долна облека од чипка, мини здолниште од тантела и црни чизми.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima)

Слични содржини