Морничаво видео: Среде улица му удираше шлаканици на дете кое седи во количка

од Берта Китинска

На Инстаграм 192_rs се појави снимка на која се гледа како жена наводно во Нови Сад  го удира своето дете кое седи во количка.

Нервозната жена му  удри на детето неколку шлаканици  по лицето додека, се чини, таа се обидуваше да му ја облече јакната.

Додека во близина стои жена со мало дете што го гледа сето тоа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

Слични содржини