Актуелно
Почетна / Сцена / Памела Андерсон прозборе за бракот: Не ми треба некој да ми плаќа сметки

Памела Андерсон прозборе за бракот: Не ми треба некој да ми плаќа сметки

Поранешната плејбој-зајачица и ѕвезда на „Чуварите на плажата“ потврди дека поранешниот сопруг Џон Питерс ѝ дал 100.000 долари, но апсолутно демантира дека тој ѝ отплаќал долгови.

Таа изјавила дека не ѝ е потребен маж за да може сама да си ги плати сметките.

„Имам вила вредна 10 милиони долари која се издава веќе две години, а резервирана е и за наредните пет и тоа за 40.000 долари месечно. Тоа ги покрива моите трошоци. Имам и договори за работа. Сè што ќе остане, го вложувам во својата фондација или во заедницата“, изјавила Памела.

loading...