После Бен Афлек, Џеј-Ло фатена со уште едно поранешно момче

од Nikola Popovski

Латино дивата Џенифер Лопез била фотографирана со друга бивши сопруга, само еден ден откако папараците ја забележаа последната во низата фотографии со Бен Афлек, во луксузна вила во Мајами.

Џенифер била фотографирана со Марк Ентони на 27 мај, за време на ручекот во Мајами, каде биле целосно сами.

Се чини дека неколку фотографии направил еден од гостите во ресторанот, бидејќи тие се прилично заматени, но јасно е дека на нив се и поранешните сопружници.

Лопез неодамна ја прекина свршувачката со Алекс Родригез, а само неколку дена подоцна била фотографирана во Монтана, а потоа и во Мајами, со Бен Афлек, со кого беше во врска пред седумнаесет години.

Слични содржини