Прикажани снимки од апсењето на старлетите поврзани со Беливук (ВИДЕО)

од Vladimir Zorba

Старлетите Милица Живановиќ, попозната како Мими Оро и Тијана Максимовиќ, или Тијана Ајфон, приведени се пред неколку дена, бидејќи, како што се сомнева, тие биле чести гости на Вељко Беливук во барот на неговата криминална група на стадионот во Хумска.

Во вечерашната емисија „Хит твит“ беа покажани снимки од нивното апсење.

Покрај тоа што биле чести гости на Веља Невоља во Хумска, тие биле блиски со некои членови на групата.

Старлетата која го чека извршувањето на затворската казна поради пресудата за организирање меѓународна проституција, Тијана Ајфон, беше извесно време свршена со уапсениот член на оваа криминална група, Милован Тадиќ Микса.

Нејзиниот поранешен свршеник работел со години како шеф на безбедноста во белградскиот клуб „Тилт“ и во досието има обвинение за убиство. Имено, тој е осомничен дека толку силно шутнал еден од гостите на клубот во стомакот, откако бил избркан од него, што предизвикал ужасни повреди, од кои подоцна починал во болницата.

loading...

Слични содржини