РЕТКО ЈА ГЛЕДАМЕ ВО ЈАВНОСТА: Владо Георгиев снимен во центарот на Белград со 15 години помладата сопруга

од Vladimir Zorba

Пејачот Владо Георгиев вечерва по подолго време се појави во јавноста со избраничката Милица Самарџија.

Познато е дека Милица скоро никогаш не се експонира во јавноста, а вечерва парот дојде на отворањето на слаткарницата „Лутак“ во Белград, во трговскиот центар „Галерија“.

Владо Георгиев за оваа пригода избра црна кошула и фармерки, додека Милица имаше црвен фустан и црни сандали со високи потпетици.

Да потсетиме, Милица е 15 години помлада од Георгиев, со кого има две ќерки, Софија и Елена.

Фото: Блиц.рс

Слични содржини