Цеца одговори на гласините дали раскинала со Срејовиќ

од Vladimir Zorba

ОТКАКО беше забележано дека на Инстаграм профилот на фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ веќе нема слики со нејзиното момче Богдан Срејовиќ, со кого е во врска од јануари, се крена голема прашина со прашањето дали дошло до разделба.

Пејачката потоа се огласи на Инстаграм, поточно на „стори“ на нејзиниот профил и изјави дека тоа не е точно.

Да потсетиме, ова се две заеднички фотографии на Цеца и Богдан направени пред дваесетина дена, на кои музичката sвезда позираше со 9 години помладиот бизнисмен на квадрицикл.

Тие слики веќе ги нема на профилот на пејачката, но на Богдан сè уште е нивната заедничка, со насмеаната Цеца за време на ручек со пријателите.

Како и да е, љубовта сè уште цвета, сега веќе нема дилема!

loading...

Слични содржини