Уапсен 69-годишен старец кој ја допирал својата малолетна сосетка

од Nikola Popovski

Родители пријавиле во СВР Тетово дека нивниот 69-годишен сосед ја допирал нивната ќерка. Според полицијата, тетовецот околу 19.45 часот ја допирал по телото малолетничката.

-Тој бил задржан во полициска станица и по целосно документирање на случајот, во координација со Јавен обвинител, против него ќе биде поднесена соодветна пријава, информираат од СВР Тетово.

Слични содржини