Актуелно
Почетна / Сцена / Версаче изолација за Карлеуша (ФОТО)

Версаче изолација за Карлеуша (ФОТО)

Секој си наоѓа начин како времето поминато во карантин да си го направи поинтересно. Некој чита, некој плете, некој се шминка, а Јелена Карлеуша си прави приватни модни ревии.

Таа на Инстаграм објави фотографија со костим за капење со потпис на Версаче, бренд кој, како што можеме да сфатиме и од претходно, ѝ е омилен на балканската музичка дива.

loading...