Актуелно
Почетна / Слајдер / ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Двајца мажи од Штип малтретираат девојка

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Двајца мажи од Штип малтретираат девојка

На социјалните мрежи се појави видео, на кое се гледа како двајца мажи малтретираат девојка.

Според пишувањата инцидентот се случил во Штип, а според она што може да се слушне во видеото е дека најверојатно девојката е бремена со едно од лицата.

loading...