Почетна / Сцена / (ФОТО) Лили-Роуз Деп го заборави градникот во Кан

(ФОТО) Лили-Роуз Деп го заборави градникот во Кан

Ќерката на Џони Деп и Ванеса Паради – Лили-Роуз, беше една од ѕвездите на црвениот тепих за време на церемонијата на отворањето на 70-тиот филмски фестивал во Кан.

Блондинката беше избрала бела тоалета со која го прикова вниманието. Но објективите ловеа кадри повеќе поради нејзиниот гаф да остане сосем гола под проѕирниот долг фустан.

Многумина критичари сметаат дека ефектот бил баран, бидејќи младата актерка ги зазеде првите страници на таблоидите.

Колку навистина изгледа елегантно и блескаво, проценете сами.