Автомобил се преврте под надвозникот во Орман (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Автомобил се преврте под надвозникот во Орман. Засега нема информации дали во несреќата има повредени.

На социјалната мрежа Фејсбук беа објавени фотографии од сообраќајната несреќа.

„Се надеваме дека нема повредени, внимателно возете, не го загрозувајте вашиот, а и животот на останатите учесници во сообраќајот“, стои во објавата на Фејсбук.

loading...

Слични содржини