Актуелно
Почетна / Магазин / Џамбазов пее, а вредната Илина работи со брусалица (видео)

Џамбазов пее, а вредната Илина работи со брусалица (видео)

Откако во јавноста се реши веста за врската помеѓу Илина Арсова и Игор Џамбазов, не стивнува интересот за новопечената двојка.

Од новото видео објавено на Инстаграм може да се заблежеи дека планинарката Илина Арсова е во одлична физичка форма, па таа се фати со некои поправки во куќата во Сретеново, каде престојува со Игор Џамбазов.

Вредната Илина умее да работи и со брусилица, а за време на работната акција Игор пее и ѝ прави атмосфера.На друго видео Игор се шегува и вели : „Прво детето работи, а јас седам, потоа јас седам, а детето работи.“

View this post on Instagram

нема цеца, нема мир…

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

loading...