Актуелно
Почетна / Сцена / Ким и Канје во провокативна поза, но сите гледаат само еден детаљ на фотографијата (ФОТО)

Ким и Канје во провокативна поза, но сите гледаат само еден детаљ на фотографијата (ФОТО)

Ким Кардашијан и Канје Вест се повеќе ги усогласуваат модните комбинации, а откако дојдоа на една манифестација пред неколку месеци во морнаричко сино од глава до пети, сега решија да позираат облечени во кожа.


Двојката позираше покрај дрвена ограда, а ниту неговите допири ниту неговиот необичен избор на облека не привлекуваше исто толку внимание како „сценографијата“. Имено, Ким ги сподели овие фотографии на социјалните мрежи, а нејзините следбеници масовно коментираа дека треба да ги испланираат своите фотографии повнимателно затоа што се опкружени со птичји измет.

Тие злобно и пишуваат дека овој вид екстериер одговара на нивниот стил, а на Ким не и е грижа и ужива во прегратката на нејзиниот моден маг Канје Вест.

 

 

View this post on Instagram

Happy Sunday

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

loading...