Латвиската манекенка која „паѓа“ на најголемите фудбалски ѕвезди (ФОТО)

Љубителите на фудбалот ширум светот постојано навлегуваат во полемики за тоа кој е подобар за зелените терени, Кристијано Ронално или Лионел Меси, а секс-бомбата Тереза Калман одговори на тоа прашање.

https://www.instagram.com/p/B3zG9keHa3H/

Латвискиот модел страсно ги поддржува двајцата најпопуларни играчи во моментов. Убавицата не ја крие приврзаноста и со португалската ѕвезда на Јувентун, ниту кон аргентинскиот гол мастер на Барселона.

Бринетата, покрај фудбалот, е голем обожавател и на боксот како спорт.

Убавицата не го привлекува вниманието само со нејзината љубов кон фудбалот, туку и со нејзиниот секси изглед, со кој заработи над 234.000 следбеници на социјалната мрежа Инстаграм.

Таа не пропушта прилика во која може да ги израдува своите фановите со жешки, провокативни фотографии со кои собира голем број на лајкови.

https://www.instagram.com/p/Byk_l7QnJU2/

Слични содржини