Орландо Блум времето го минува со идниот дедо, а свадбата со Кети Пери ќе почека

Актерот Орландо Блум и таткото на пејачката Кети Пети, Кит Хадсон, се дружеа на плажа додека Кети Пети, шеташе сама.

Блум и неговата вереница неодамна објавија дека очекуваат дете, а актерот е во одлични односи со идниот дедо.

43-годишниот актерот, пејачката и нејзиниот татко биле фотографирани како уживаат на плажа, а Блум дури и храбро се искапил во океанот, иако, судејќи според фотографиите, времето и не било баш топло.

Кети и Орландо наводно, планираат да ја откажат венчавката која требало да се одржи ова лето, бидејќи не биле сигурни до кога ќе трае пандемијата, а не сакаат пријателите и семејството да бидат загрозени на било кој начин.

Слични содржини