Актуелно
Почетна / Сцена / Серена Вилијамс го покажа своето извајано тело (ФОТО)

Серена Вилијамс го покажа своето извајано тело (ФОТО)

Серена Вилијамс е на одмор на Малдивите и сето тоа го споделува со своите следбеници на Инстаграм.

Она што сите можат да го забележат се нејзините совршено дефинирани мускули. Серена е сместена на приватен остров, во луксузен ресорт отворен во јули годинава.

Таа е на семеен одмор со сопругот Алексис и нивната ќерка Алексис Олимпија.

loading...