Актуелно
Почетна / Архива на ознаки:

Архива на ознаки:

И се заглавила штиклата на гас, направила карамбол во центарот на Бања Лука (ВИДЕО)

Несекојдневна сообраќајна несреќа се случила денес во Бања Лука кога возило од марката Пежо влетало во излог на продавница. Како што неофицијално се дознава, на девојка која го управувала возилото и се заглавила штиклата меѓу папучата за гас и кочницата. Таа возела во кружен тек по што завршила во излог …

Повеќе