Жена од Валандово го претепала својот сопруг

од Stefanija Kuzmanovska

Полицијата доцна синоќа во Валандово привела 50-годишна жена од градот затоа што физички го нападнала својот сопруг.

За настанот бил известен јавен обвинител и по целосно документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава, соопштуваат од МВР.

Слични содржини