Има 25 години и 600 тетоважи, а заради една работа дури и ослепела на неколку недели (ВИДЕО)

од Aleksandar Petrovski

Инфлуенсерката на Инстаграм, Амбер Лук (25) од Бризбејн, потрошила 120.000 долари за да го покрие буквално целото тело со тетоважи. Таа има 600 тетоважи, а неодамна и вбризгала мастило во очното јаболко, заради кое ослепела на три недели.

Покрај тоа, таа претрпела бројни операции, па дури и, верувале или не, таа одлучила сето тоа да го приведе кон крај.

 

 

 

loading...

Слични содржини