На водителка и падна забот во директен пренос, заради нејзината реакција „гори“ интернетот (ВИДЕО)

од Aleksandar Petrovski

Водителката на украинската телевизија „1 + 1“, Марики Падалко, и падна забот во преносот во живо, а нејзината реакција ги шокираше сите.

Имено, таа го зграпчи забот во раката и продолжи да ги води вестите.

Снимката е објавена на телеграмскиот канал „Планерка“, а наскоро стана вирално и на други мрежи.

 

Слични содржини