Актуелно
Почетна / Архива на ознаки:

Архива на ознаки:

УРНЕБЕСНО: Аријана Гранде ископирала стајлинг на Карлеуша од пред 4 месеци? (ФОТО+ВИДЕО)

Јелена Карлеуша за себе мисли дека е трендсетер и стилска икона и секако, не пропушта тоа да го нагласи во ниту една прилика. Овојпат, таа тврди дека Аријана Гранде ископира нејзин стајлинг од октомври 2019 и секако, тоа го објави на својот профил на Инстаграм. View this post on Instagram …

Повеќе

Неверојатна сличност: Оваа тинејџерка е вистински клон на Аријана Гранде (ФОТО)

Пејџ Ниман има 14 години, а уште откако наполнила 10 години нејзините блиски ја споредуваат со мегапопуларната Аријана Гранде. Таа одлучила да ја искористи оваа сличност, а веќе има и милионски број на следбеници на Инстаграм и тоа само поради единствениот факт што личи како родена сестра на пејачката. Наводно, …

Повеќе

Аријана Гранде жали што ја прекинала турнејата поради болест

Младата музичка ѕвезда која е на турнејата „Sweetener“, морала да го откаже концертот во Лексингтон, поради тоа што е многу настината. Преку Инстаграм таа им се извини на своите обожаватели, објаснувајќи им дека грлото толку многу ја боли и е засипната, што ниту може да голтне, ниту да пее. „Многу …

Повеќе